Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Urlop w Grecji: Samos, 3* hotel z all inclusive przy plaży od 1843 zł (wiosna i lato)

Wyloty z Warszawy. Saint Nicholas jest kameralnym, rodzinnie prowadzonym obiektem znajdującym się ok. 12 km od lotniska. Oferuje parking, basen, siatkówkę plażową i tenis stołowy.

Majówka z wylotem 27 kwietnia kosztuje 2427 zł. Termin wakacyjny z wylotem 29 czerwca za 2324 zł. Pozostałe terminy z ceną niższą od 1900 zł: 4, 11, 18 i 25 maja.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Samos z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę