push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #samos

First minute: Majówka z all inclusive na wyspie Samos za 2259 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Hotel Saint Nicholas położony jest bezpośrednio przy plaży Mykali. Jest kameralnym obiektem idealnym dla osób, które szukają miejsc z dala od tłumów turystów.

Lato w Grecji: Wyspa Samos, 4* hotel z all inclusive za 2649 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt położony jest ok. 50 m od plaży. Oferuje 2 baseny, salę fitness/siłownię, międzynarodowe animacje dla dorosłych, muzykę na żywo i przedstawienia.

Letni wypoczynek z all inclusive na wyspie Samos za 2239 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. Saint Nicholas położony jest bezpośrednio przy plaży. Jest kameralnym, rodzinnym hotelem, będzie idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju.

Grecja mniej znana: lato z all inclusive w 4* hotelu na Samos za 2462 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. TUI SUNEO Hydrele Beach jest położony kilka minut spacerem od plaży. Hotel oferuje basen i klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

Lato na greckiej wyspie Samos: 4* hotel z all inclusive za 2449 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt położony jest ok. 50 m od plaży. Na wczasowiczów czekają 2 baseny, sala fitness/siłownia, zajęcia sportowe, przedstawienia, muzyka na żywo i międzynarodowe animacje dla dorosłych.

Grecja (Samos): Wypoczynek w 3* hotelu ze śniadaniami za 1177 zł

Wylot z Warszawy. Cena 1177 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Grecja bez testu: Samos, 3* hotel z all inclusive przy plaży od 1328 zł

Wylot z Warszawy. Saint Nicholas jest kameralnym hotelem z komfortowymi pokojami. Na terenie obiektu skorzystacie z 2 basenów, siatkówki plażowej i tenisa stołowego.

Grecja mniej znana: 4* hotel z all inclusive na Samos za 1728 zł

Wylot do Grecji z Warszawy. TUI SUNEO Hydrele Beach jest położony 7 minut spacerem od plaży. Hotel oferuje basen i klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)