push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kuba

Zrób to sam: Kuba, hotel z all inclusive od 3054 zł/14 dni

Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach (możliwe krótsze i dłuższe pobyty, ten termin ma najtańszy przelot). Wylot 14 października z Londynu Gatwick do Holguin. Bilet lotniczy kupujemy na flythomascook.com.

Przelot tylko z bagażem podręcznym do 5 kg, bez posiłków. Możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego i posiłków.

Hotel Amigo Club Marea Del Portillo (pokój z widokiem na morze) rezerwujemy w serwisie neckermann.de. Na naszym przykładzie 14-dniowy pobyt w 3* hotelu z all inclusive za ok. 912 zł (216 euro) od osoby przy dwóch osobach w pokoju. To tylko 65 zł za osobę na noc! UWAGA: hotel znajduje się daleko (ok. 230 km) od lotniska w Holguin. Bliżej lotniska w Holguin (ok. 70 km) znajduje się hotel Amigo Club Atlantico & Guardalavaca. Cena pobytu z all inclusive 1350 zł (320 euro) od osoby przy dwóch osobach w pokoju.

Cena za osobę przy dwóch podróżujących osobach wyniesie od 3054 zł za 14-dniowe wakacje. W cenie przeloty, pobyt w hotelu z all inclusive. Cena nie zawiera ubezpieczenia NNW i KL oraz transferów do i z hotelu.

Do Londynu Stansted w dobrych cenach dostaniemy się z wielu polskich miast na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair. Trasę między lotniskami Stansted a Gatwick pokonamy w korzystnych cenach korzystając z autokarów easyBus. Z Krakowa bezpośrednio na lotnisko Gatwick dostaniemy się korzystając z oferty linii lotniczej easyJet.

Jeśli zajdzie konieczność noclegów w Londynie przed wakacjami lub po powrocie, polecamy skorzystać z oferty taniego zakwaterowania blisko lotniska Gatwick. Noclegi od 103 zł (21 gbp) za pokój dla dwóch osób rezerwujemy na Travelodge.co.uk.

Kuba

2013-08-08 16:50:41 14 dni All Inclusive Kuba

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)