push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #varadero

Kuba last minute: Wypoczynek w hotelu z all inclusive przy plaży za 3458 zł

Wylot do Varadero z Warszawy. Be Live Las Morlas jest kameralnym obiektem położonym kilka kroków od wody. Oferuje całodzienne animacje, wybrane sporty wodne na plaży, tenis stołowy i bilard.

Kuba last minute: Wypoczynek w 5* hotelu z all inclusive za 3590 zł

Wylot do Varadero z Katowic na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Grand Memories Varadero położony jest bezpośrednio przy ładnej, piaszczystej plaży. Oferuje aż 7 restauracji, 5 barów i 2 baseny.

Wczasy na Kubie: all inclusive w 4* Memories Varadero Beach Resort od 3766 zł

Wylot do Varadero z Katowic. Memories Varadero Beach Resort to kurort w kolonialnym stylu, otoczony tropikalną roślinnością. Obiekt położony jest bezpośrednio przy jednej z ładniejszych, szerokich, piaszczystych plaż.

Luksus na Karaibach: Kuba, 5* Iberostar Selection Bella Vista z all inclusive za 4430 zł

Wylot do Varadero z Warszawy. Hotel położony w tropikalnym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży. Oferuje smaczny bufet, restauracje tematyczne a’la carte, siłownię, aerobik, fitness, kajaki, rowery wodne, korty tenisowe, tenis stołowy i boisko multisportowe.

Promocja: Wypoczynek z all inclusive na Kubie za 3029 zł!

Wylot do Varadero z Warszawy. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się w niezapomnianą podróż na największą karaibską wyspę. Zakwaterowanie w hotelu położonym bezpośrednio przy piaszczystej plaży.

Kuba last minute: Wypoczynek w hotelu z all inclusive przy plaży za 3459 zł

Wylot do Varadero z Warszawy. Obiekt oferuje basen, 3 restauracje, 4 bary, ogród tropikalny z tarasami słonecznymi i leżakami.

Kuba last minute: Hotel z all inclusive przy plaży za 3758 zł

Wylot do Varadero z Katowic. Na początek bezpośrednia podróż za ocean na pokładzie samolotu Boeing 787 "Dreamliner". Na miejscu zakwaterowanie w komfortowym obiekcie kilka kroków od plaży. Macie przepis na udany urlop!

Kuba last minute: Grand Memories Varadero z all inclusive przy plaży od 3477 zł

Wylot do Varadero z Katowic. Skorzystajcie z propozycji i wyruszcie za ocean, na Karaiby. W cenie loty Boeingiem 787 "Dreamliner" i zakwaterowanie w komfortowym obiekcie.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)