push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #varadero

Wakacje na Karaibach: Kuba, 5* Melia Peninsula z all inclusive od 4734 zł

Wyloty z Berlina i Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży. Na jego terenie bezpłatnie skorzystacie z basenu, kortów tenisowych z oświetleniem, tenisa stołowego, minigolfa, koszykówki, windsurfingu, katamaranu, roweru wodnego, animacji, muzyki na żywo, dyskoteki i siłowni.

All inclusive na Karaibach: wczasy na Kubie za 3709 zł

Wylot na Kubę Warszawy. 3* hotel Be Live Los Cactus znajduje się w Varadero w pierwszej linii brzegowej, tuż przy piaszczystej plaży. Do waszej dyspozycji będzie basen oraz cztery restauracje.

Wypoczynek z all inclusive na Karaibach (Kuba) za 3409 zł

Wylot do Varadero z Warszawy na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Be Live Experience Tropical posiada dostęp do dwóch piaszczystych plaż z drobnym piaskiem.

Kuba: Bardzo dobry 4* Melia Las Antillas z all inclusive od 3984 zł

Wyloty do Varadero z Katowic i Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest tuż przy pięknej, piaszczystej plaży. Oferuje 4 restauracje, 5 barów, ogród tropikalny z tarasem i leżakami oraz 2 baseny.

Kuba bez testu: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 3679 zł

Wylot do Varadero z Katowic. Memories Varadero Beach Resort posiada 4 restauracje, 8 barów, zadbany ogród tropikalny z tarasami słonecznymi oraz 4 baseny (w tym jeden ze zjeżdżalnią).

Kuba: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2908 zł!

Wylot do Varadero z Katowic. Memories Varadero Beach Resort posiada 4 restauracje, 8 barów, zadbany ogród tropikalny z tarasami słonecznymi oraz 4 baseny.

Kuba last minute: Wypoczynek w hotelu z all inclusive przy plaży za 3458 zł

Wylot do Varadero z Warszawy. Be Live Las Morlas jest kameralnym obiektem położonym kilka kroków od wody. Oferuje całodzienne animacje, wybrane sporty wodne na plaży, tenis stołowy i bilard.

Kuba last minute: Wypoczynek w 5* hotelu z all inclusive za 3590 zł

Wylot do Varadero z Katowic na pokładzie Boeinga 787 "Dreamliner". Grand Memories Varadero położony jest bezpośrednio przy ładnej, piaszczystej plaży. Oferuje aż 7 restauracji, 5 barów i 2 baseny.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)