push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #varadero

Święta na Karaibach: 10 dni na Kubie w 5* hotelu z all inclusive za 4299 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, ok. 13 km od centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej, Varadero.

Bardzo tani urlop na Karaibach: Kuba, 3* hotel z all inclusive za 1669 zł!

Wylot z Frankfurtu. W cenie bilet kolejowy na lotnisko i z powrotem na terenie Niemiec, cena nie zawiera transferów. Świetna okazja na wypoczynek w egzotycznym kraju, warto się pospieszyć, bo wolne miejsca mogą szybko się wyprzedać.

Luksusowy urlop na Karaibach: Kuba, 5* hotel z all inclusive za 2414 zł

Wylot z Frankfurtu. W cenie bilet kolejowy na lotnisko i z powrotem na terenie Niemiec. Wypocznijcie w świetnych warunkach korzystając z tej propozycji, zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu tuż przy plaży.

Egzotyka: 10-dniowy urlop z all inclusive na Kubie od 3331 zł

Wyloty do Varadero z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska i Krakowa. Cena od 3331 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z AI. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Czas na egzotykę: 11-dniowy urlop z all inclusive na Kubie od 3509 zł

Wyloty do Varadero z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska i Krakowa. Cena od 3509 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Beztroski urlop z all inclusive na Kubie od 3139 zł

Wyloty do Varadero z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska i Krakowa. Cena od 3139 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Karaiby z all inclusive: 8-dniowy pobyt na Kubie od 3293 zł

Wyloty do Varadero z Warszawy, Wrocławia, Katowic, Gdańska i Krakowa. Cena od 3293 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Odpocznijcie na Karaibach. Kuba, 4* hotel z all inclusive za 3199 zł

Wylot z Warszawy. Obiekt Be Live Turquesa położony jest tuż przy plaży w Varadero, znanej miejscowości wypoczynkowej na Kubie. Na miejscu skorzystacie z basenu, siatkówki, tenisa ziemnego i stołowego oraz siłowni.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)