Wypoczynek na Karaibach: Kuba, 5* hotel z all inclusive od 5569 zł

Wyloty do Hawany z Warszawy. Obiekt Melia Peninsula znajduje się kilka kroków od plaży. Oferuje basen, brodzik dla dzieci, 2 korty tenisowe, tenis stołowy, koszykówkę, minigolf, siatkówkę plażową, rowery wodne, katamaran, windsurfing, siłownię i dyskotekę.

Daleka podróż za ocean w dobrej cenie. Hotel znanej sieci zapewni komfortowe warunki w pięknej, tropikalnej scenerii. Dostępne terminy od kwietnia do czerwca tego roku.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Karaiby, Kuba z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę