14-dniowy urlop na Maderze w 4* hotelu ze śniadaniami za 890 zł!

Wylot do Portugalii z Warszawy. Obiekt zlokalizowany blisko centrum Funchal, stolicy wyspy. Położony jest na klifie, w dzielnicy hotelowej, w pobliżu znajdziecie wiele sklepów, barów i restauracji.

Wakacje: 14-dniowy wypoczynek na Lesbos od 1163 zł. Dużo terminów

Wyloty do Grecji z Katowic i Warszawy. Wybierzcie malowniczą wyspę jako cel swojej letniej wycieczki. W cenie loty czarterowe z dużym bagażem i zakwaterowanie w skromnym obiekcie, znajdującym się ok. 130 metrów od plaży Anaxos.

Wiosna w Grecji: 14-dniowy wypoczynek z all inclusive na Korfu za 1440 zł

Wylot z Warszawy (Modlin). Cena 1440 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop pod palmą: 14 dni w Dominikanie w hotelu z all inclusive przy plaży od 5421 zł

Wyloty na Karaiby z Katowic. Skorzystajcie z oferty i wybierzcie się za Atlantyk, do krainy pięknych plaż i ciepłego morza. Czeka na was podróż Dreamlinerem i noclegi w fajnym hotelu. Nie trzeba posiadać testu.

Bułgaria: 14-dniowy urlop w 4* hotelu z all inclusive od 1443 zł

Wyloty do Burgas z Krakowa. Na terenie hotelu skorzystacie z dwóch basenów, boiska do siatkówki plażowej, tenisa stołowego, rzutek i animacji.

Majówka: Turcja, 14-dniowy urlop w 4* hotelu z all inclusive za 1458 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Warszawy i Katowic. Zaplanujcie "gorący" okres urlopowy tam, gdzie nie powinno zabraknąć słońca i ciepłych dni.

Okazja: Majówka w Turcji, 14 dni w 4* hotelu z all inclusive przy plaży od 1284 zł!

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic i Warszawy. Świetna oferta pobytu nad Morzem Śródziemnym w "gorącym" okresie urlopowym. Dwutygodniowy wypoczynek w cenie jednego tygodnia!

Wakacje: 14 dni na Seszelach (wyspa Praslin) w hotelu ze śniadaniami przy plaży od 4779 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Warszawy i Wrocławia. Zaplanujcie urlop w szczycie sezonu na cudownym archipelagu wysp znajdującym się na Oceanie Indyjskim. Ze stolicy podróż na pokładzie samolotów Qatar Airways.

1 2 3 4 5 6 85

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)