push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #batumi

Wypoczynek w Batumi w 4* White Sails Residential od 1949 zł

Wyloty do Gruzji z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie wybudowanym w 2020 roku, składającym się z nowoczesnych kilkunastopiętrowych budynków.

Majówka w Gruzji: 4* hotel ze śniadaniami nad morzem za 1189 zł

Wylot z Katowic. Sanapiro jest komfortowym obiektem położonym tuż przy plaży, w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Do waszej dyspozycji będzie m.in. basen, siłownia, łaźnia parowa i sauna.

Majówka w Gruzji w 4* hotelu ze śniadaniami od 1289 zł

Wyloty z Katowic i Warszawy. Sanapiro jest komfortowym obiektem położonym przy własnej plaży, w spokojnym miejscu, w otoczeniu zieleni. Do waszej dyspozycji będzie basen, siłownia i sauna.

Czerwiec nad Morzem Czarnym w Batumi za 717 zł. W cenie loty, transfery i hotel ze śniadaniami

Wyloty do Gruzji z Krakowa. Cena 717 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami i transfery. Suma nie zawiera ubezpieczenia.

Wakacje w Gruzji nad morzem za 793 zł. Bilety PLL LOT + 7 nocy w 4* hotelu ze śniadaniami!

Wyloty do Batumi z Warszawy. Cena 793 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Lato nad Morzem Czarnym w Gruzji: Nowoczesny 4* hotel za 1299 zł

Wylot do Batumi z Warszawy. White Sails Residential Hotel został wybudowany w 2020 roku, składa się z apartamentów umieszczonych w 15-piętrowych budynkach. Plaża znajduje się ok. 200 m od obiektu.

HIT: Wakacje w Gruzji (Batumi) za 588 zł! Bilety PLL LOT + hotel na 7 dni!

Wyloty z Warszawy. Cena 588 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje w Gruzji nad morzem za 774 zł. Bilety PLL LOT + 7 nocy w 4* hotelu ze śniadaniami

Wyloty do Batumi z Warszawy. Cena 774 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)