Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje w Turcji: all inclusive w 4* hotelu przy plaży za 1799 zł

Wylot do Izmiru z Katowic. Hotel Scala Nuova Beach położony jest bezpośrednio przy plaży. Do twojej dyspozycji będzie m.in. basen z barem i taras z widokiem na morze.

Skorzystaj z okazji i leć jutro do słonecznej Turcji. Spędź tydzień w dobrze ocenianym hotelu tuż nad wybrzeżem Morza Egejskiego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Turcja z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę