Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje w Egipcie: 4* hotel z all inclusive od 1799 zł

Wyloty do Marsa Alam z Wrocławia, Gdańska, Poznania i Warszawy. Obiekt MG Alexander The Great oferuje 3 restauracje, 4 bary, 3 baseny odkryte, zjeżdżalnie wodne dla dzieci, piłkę nożną, rzutki, siatkówkę plażową, siłownię i animacje.

Jeśli jesteś fanem wysokich temperatur i nurkowania, to trafiłeś w dziesiątkę! Spędź tydzień w znakomicie ocenianym hotelu nad Morzem Czerwonym.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Egipt, Marsa Alam, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę