Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacyjne all inclusive w Turcji od 1224 zł!

Wyloty do Antalyi z Bydgoszczy i Łodzi. Obiekt Bin Billa oferuje basen, basen dla dzieci, siatkówkę plażową, piłkę wodną, dzienne animacje i wieczorne przedstawienia.

Bardzo dobra cena za urlop w szczycie sezonu na skąpanej w słońcu Riwierze Tureckiej. Zakwaterowanie w hotelu położonym ok. 10 km od centrum Alanyi i ok. 150 m od plaży.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Inne propozycje

Turcja, Bydgoszcz, Łódź

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę