Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje na wyspie słońca: Rodos, 4* hotel z all inclusive od 2099 zł

Wyloty do Grecji z Poznania, Krakowa i Warszawy. Hotel Ledras oferuje komfortowe pokoje, basen, brodzik dla dzieci, siatkówkę i mały plac zabaw.

Z początkiem szczytu sezonu urlopowego warto rozejrzeć się za wczasami tam, gdzie będą wysokie temperatury powietrza i ciepła woda w morzu. Zakwaterowanie w obiekcie położonym w spokojnej okolicy.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Rodos, Kraków, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę