Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Powitanie lata w Grecji: Samos, 3* hotel z all inclusive za 1197 zł

Wylot z Warszawy. Saint Nicholas oferuje komfortowe pokoje, basen, siatkówkę plażową i tenis stołowy. Dla zmotoryzowanych udostępniono bezpłatny parking.

Proponuję zakwaterowanie w kameralnym obiekcie znajdującym się bezpośrednio przy plaży. Będzie dobrym miejscem dla osób, które długo wyczekiwany urlop chcą spędzić w spokojnym miejscu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Samos z Warszawy

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę