Wypoczynek w Egipcie w 5* hotelu z all inclusive od 1799 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania, Wrocławia i Warszawy. Hotel Royal Lagoons Resort & Aquapark oferuje 3 baseny, zjeżdżalnie wodne, kort tenisowy, tenis stołowy, aqua aerobik, piłkę nożną, siatkówkę plażową, animacje i siłownię na świeżym powietrzu.

Oferta last minute w dobrej cenie. Czeka na ciebie komfortowe zakwaterowanie kilka kroków od Morza Czerwonego. Na miejscu pogoda będzie rozpieszczać: przewidywane jest bezchmurne niebo i ok. 32 stopni Celsjusza w ciągu dnia.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę