Beztroski urlop na Balearach: Majorka, 3* hotel z all inclusive od 2039 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy, Katowic, Poznania i Wrocławia. Obiekt Lagomonte znajduje się ok. 3 km od centrum miejscowości Alcudia. Oferuje basen, zajęcia sportowe, łucznictwo, muzykę na żywo i przedstawienia.

Najtańsze terminy: 5, 8, 12, 15, 19 i 22 maja.

Wybrałem ten pakiet ze względu na dobrą cenę, 4 lotniska z których możesz rozpocząć wczasy i kilka terminów w ciepłym maju. Będzie duża szansa na słoneczną pogodę i brak ścisku na plaży.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Majorka, Katowice, Poznań, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę