Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Ostatni dzwonek: Minorka, 4* hotel z all inclusive przy plaży za 1886 zł

Wylot do Hiszpanii z Katowic. Globales Cala'n Bosch oferuje 2 baseny, pilates, jogę, łucznictwo, animacje dla dorosłych, przedstawienia i muzykę na żywo. A to wszystko kilka kroków od uroczej zatoczki.

Wystarczy pakiet z dwoma posiłkami dziennie? Sprawdź ofertę zakwaterowania w 3* Xaloc Playa za 1417 zł (KLIK).Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Minorka z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę