push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rasalkhaimah

Luksus w ZEA: Znakomity Waldorf Astoria Ras Al Khaimah z wyżywieniem od 4887 zł

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy i Katowic. Luksusowy i bardzo elegancki hotel znanej sieci, świadczący usługi na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości m.in. strefa spa, siłownia oraz korty tenisowe.

Super okazja! Tydzień w Zjednoczonych Emiratach Arabskich za 682 zł!

Wylot do Ras Al Khaimah z Warszawy. Cena 682 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przeloty czarterowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich za 399 zł!

Wylot do Ras Al Khaimah z Warszawy. Wykorzystajcie szansę i lećcie w stronę słońca i wysokich temperatur. Długi wypoczynek przeznaczcie na zwiedzanie i byczenie się na jednej z gorących plaż.

Taniej nigdy nie było! Dwa tygodnie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich za 983 zł!

Wylot do Ras Al Khaimah z Katowic. Cena 983 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przeloty czarterowe do Zjednoczonych Emiratów Arabskich od 449 zł!

Wylot do Ras Al Khaimah z Warszawy. Wykorzystajcie szansę i lećcie w stronę słońca i wysokich temperatur, ale trzeba się spieszyć, ta oferta może się wyprzedać w każdej chwili.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 5* hotel ze śniadaniami od 1699 zł

Wyloty do Ras al Khaimah z Wrocławia, Poznania, Warszawy i Katowic. Na terenie Al Hamra Village Resort By Hilton skorzystacie z basenu zewnętrznego, siłowni oraz restauracji ze smaczną i urozmaiconą kuchnią.

Loty czarterowe do ZEA od 399 zł. Tydzień ze śniadaniami w luksusowym hotelu od 1698 zł!

Wyloty do Ras Al Khaimah z Poznania, Katowic, Wrocławia i Warszawy. Cena 1698 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel ze śniadaniami i basenem na dachu od 1499 zł

Wyloty do ZEA z Warszawy i Poznania. Obiekt posiada znakomite opinie, otrzymał Certificate of Excellence 2019 serwisu TripAdvisor. Atutem pobytu w Double Tree by Hilton Ras Al Khaimah jest możliwość korzystania z usług luksusowego Double Tree by Hilton Marjan Island.

1 2 3 4 5 6 13

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)