push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rasalkhaimah

ZEA: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2439 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa. Zakwaterowanie w dobrze ocenianym obiekcie położonym dogodnie, tuż nad morzem.

ZEA: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2529 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Krakowa. Zakwaterowanie w komfortowym, bardzo dobrze ocenianym hotelu, dogodnie położonym kilka kroków od morza.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel przy plaży z all inclusive za 2569 zł

Wylot do Emiratów z Katowic. BM Beach Hotel położony jest tuż przy piaszczystej plaży w Ras al-Chajma. Obiekt oferuje 2 baseny, 3 zjeżdżalnie wodne, saunę, jacuzzi i salę fitness.

ZEA: Wypoczynek w 4* hotelu z all inclusive przy plaży za 2469 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic. Na terenie obiektu bezpłatnie skorzystacie z tenisa stołowego, rzutek, sali fitness, gimnastyki, programów animacyjnych i muzyki na żywo.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 2199 zł

Wylot do ZEA z Katowic. Zafundujcie sobie zimową ucieczkę do miejsca, w którym wysokich temperatur powietrza i wody nie zabraknie, a szare i ponure dni zamienicie na skąpany w słońcu Półwysep Arabski.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2879 zł

Wylot do ZEA z Katowic. BM Beach Hotel oferuje komfortowe zakwaterowanie kilka kroków od prywatnej, piaszczystej plaży. Oferuje salę fitness, tenis stołowy, gimnastykę, siatkówkę plażową, wieczorne programy animacyjne i muzykę na żywo.

ZEA: Hotel Hampton by Hilton Marjan Island z all inclusive za 2872 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic. Obiekt został wybudowany na sztucznej wyspie. Otwarty w 2020 roku oferuje komfortowe zakwaterowanie i udogodnienia potrzebne, aby miło wypocząć podczas urlopu.

Luksus w Emiratach: all inclusive w 5* Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Island od 3558 zł

Wylot do ZEA z Katowic, Krakowa i Warszawy. 5* hotel, w którym się zatrzymacie, położony jest na wyspie Al Marjan Island, tuż przy prywatnej plaży. W kompleksie znajdziecie baseny, restauracje i bary.

1 2 3 4 5 6 19

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)