push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rasalkhaimah

ZEA: Znakomity 5* The Cove Rotana Resort z all inclusive za 2999 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Zakwaterowanie w luksusowym hotelu posiadającym 204 pokoje w 79 pięknych willach. Położony jest bezpośrednio przy plaży o długości 600 metrów.

ZEA: Luksusowy 5* The Cove Rotana Resort z all inclusive za 2999 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Hotel zaprojektowany w stylu tradycyjnej arabskiej architektury, znajduje się bezpośrednio przy długiej na 600 metrów plaży.

ZEA: Znakomity Hilton Garden Inn Ras al Khaimah z wyżywieniem za 2199 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Do waszej dyspozycji będzie restauracja z międzynarodową kuchnią, 2 bary, basen, 2 korty tenisowe i siłownia.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 5* The Cove Rotana Resort z all inclusive od 2999 zł

Wylot z Warszawy last minute. Hotel położony jest w rozległym ogrodzie, bezpośrednio przy plaży o długości 600 metrów. Na miejscu skorzystacie z basenów (w tym 1 infinity), centrum spa, barów i restauracji.

Zjednoczone Emiraty Arabskie last minute: 4* hotel z all inclusive od 2459 zł

Wyloty do ZEA z Warszawy i Katowic. Bin Majid Beach Resort znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej plaży, na jego terenie skorzystacie m.in. z kilku basenów i zjeżdżalni.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2699 zł

Wylot na Półwysep Arabski z Katowic. Wypoczniecie w Bin Majid Beach Resort znajdującym się kilka kroków od morza. Na miejscu skorzystacie z restauracji, basenu ze zjeżdżalniami i baru.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 2740 zł

Wyloty z Warszawy. Bin Majid Beach Resort położony jest między morzem a wzgórzami, bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży. Skorzystacie m.in. z 4 basenów i zjeżdżalni.

ZEA: Loty czarterowe + Double Tree by Hilton ze śniadaniami i basenem na dachu za 1818 zł

Wylot do Ras Al Khaimah z Warszawy. Na terenie znakomicie ocenianego hotelu znajduje się basen na tarasie na dachu, strefa spa, jacuzzi, restauracja, 2 bary i siłownia.

1 2 3 4 5 6 14

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)