push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rasalkhaimah

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży za 2279 zł

Wylot do ZEA z Krakowa. BM Beach Resort położony jest ok. 27 km od centrum Ras Al Khaimah, bezpośrednio przy prywatnej plaży. Oferuje komfortowe pokoje, 2 baseny, 3 zjeżdżalnie wodne, saunę, jacuzzi i salę fitness.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* Hampton by Hilton Marjan Island z all inclusive za 2799 zł

Wylot do ZEA z Krakowa. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 25 km od centrum Ras Al Khaimah. Na terenie obiektu skorzystacie z basenu typu "infinity", siłowni, 3 restauracji i barów.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: All inclusive w 4* hotelu przy plaży za 2599 zł

Wylot do ZEA z Katowic. BM Beach Resort znajduje się ok. 27 km od centrum Ras Al Khaimah, tuż przy prywatnej, piaszczystej plaży. Na gości czekają 2 baseny, zjeżdżalnie wodne, sauna, jacuzzi, sala fitness, muzyka na żywo i programy animacyjne.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 2279 zł

Wyloty do ZEA z Katowic. BM Beach Hotel oferuje odkryty basen, salę fitness/siłownię, tenis stołowy, rzutki, gimnastykę, gry w basenie, muzykę na żywo i wieczorne programy animacyjne.

ZEA: Wypoczynek w znakomitych 5* hotelach od 1499 zł!

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Wybierzcie jeden z obiektów i cieszcie się nadchodzącym urlopem. Do wyboru jeden hotel ze śniadaniami za 1499 zł, drugi luksusowy z ultra all inclusive za 3119 zł.

ZEA: 5* Doubletree By Hilton Resort & Spa Marjan Island z all inclusive za 2779 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy prywatnej plaży, ok. 30 km od Ras Al Khaimah.

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 5* The Cove Rotana Resort z all inclusive od 3089 zł

Wyloty do Dubaju z Warszawy i Krakowa. Hotel znajduje się przy piaszczystej, prywatnej plaży, ok. 13 km od centrum Ras Al Khaimah. Na jego terenie skorzystacie z basenu typu "infinity".

Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4* hotel z wyżywieniem przy plaży za 1783 zł

Wylot do ZEA z Krakowa. Skorzystajcie z obniżki ceny i wyruszcie w podróż na Półwysep Arabski. Zakwaterowanie w komfortowym obiekcie położonym kilka kroków od morza.

1 2 3 4 5 6 17

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)