push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #hammamet

Majówka w Tunezji: 5* hotel z all inclusive za 1350 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym Mehari Hammamet Thalasso, znajdującym się kilka kroków od piaszczystej plaży.

Majówka w Tunezji w świetnym 4* hotelu z all inclusive od 1413 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Medina Belisaire & Thalasso zyskał wiele pozytywnych opinii wśród dotychczasowych wczasowiczów. Znajduje się blisko piaszczystej plaży i ma wiele udogodnień dla osób w każdym wieku.

Majówka w Tunezji w świetnym 4* hotelu z all inclusive od 1513 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Medina Belisaire & Thalasso położony jest blisko plaży, w otoczeniu ogrodu. Dla relaksu udostępniono 5 basenów i strefę spa.

Wypocznijcie w Tunezji w 5* hotelu z all inclusive od 1533 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Na terenie obiektu skorzystacie z 4 restauracji, 4 barów i kawiarni. W cenie pakietu tenis stołowy, rzutki, koszykówka, piłka nożna, siatkówka plażowa, aerobik i siłownia.

Wypoczynek w Tunezji w 5* hotelu z all inclusive od 1559 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Na terenie Mehari Hammamet Thalasso skorzystacie z 4 restauracji, 5 barów, kawiarni, basenu krytego i dwóch basenów odkrytych.

Majówka w Tunezji w bardzo fajnym 4* hotelu z all inclusive od 1577 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy i Katowic. Medina Belisaire & Thalasso znajduje się blisko plaży, w otoczeniu ogrodu. Na miejscu skorzystacie m.in. z 5 basenów, w tym jednego krytego.

Tunezja w wakacje na bogato: 5* hotel z all inclusive przy plaży za 1238 zł!

Wylot z Warszawy. Pięciogwiazdkowy hotel położony w centrum kurortu turystycznego, w którym znajdziecie wiele turystycznych atrakcji. Wybudowany przy promenadzie nad brzegiem morza.

Tunezja: Znakomicie oceniany SplashWorld Venus Beach z all inclusive przy plaży od 1642 zł

Wyloty z Warszawy i Katowic. Największymi atutami hotelu jest położenie tuż nad morzem oraz park wodny dla osób w każdym wieku. W cenie pobytu aerobik, tenis, siatkówka plażowa, minigolf i łucznictwo.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)