push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #hammamet

Majówka w Tunezji na bogato: 5* Medina Solaria & Thalasso z all inclusive od 2395 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Komfortowy obiekt położony jest w centrum turystycznego kurortu Yasmine Hammamet, blisko Mediny oraz promenady. Oferuje 2 restauracje, 4 bary, basen odkryty, basen kryty, tenis stołowy, siatkówkę plażową, siłownię i animacje.

Majówka w Tunezji: 5* Medina Solaria & Thalasso z all inclusive od 2434 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się kilka kroków od piaszczystej plaży. Oferuje 2 restauracje, 4 bary, basen kryty, basen odkryty, siatkówkę plażową, tenis stołowy, rzutki, bilard, aerobik, siłownię i lekkie animacje.

Zamieńcie jesień na lato: Tunezja, hotel z all inclusive i parkiem wodnym przy plaży za 1557 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Hammamet Beach oferuje swoim gościom basen, zjeżdżalnie wodne, aerobik, aqua aerobik, piłkę plażową i siatkówkę plażową.

Tunezja last minute: 3* hotel z all inclusive przy plaży za 1678 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Samira Club Spa & Aquapark położony jest ok. 4 km od dzielnicy Hammamet Yasmine. Na terenie obiektu skorzystacie z 3 basenów, zjeżdżalni wodnych, siatkówki plażowej, siłowni, kajaków i boiska do piłki nożnej.

Tunezja last minute: Wypoczynek w hotelu z all inclusive przy plaży od 1073 zł!

Wyloty do Afryki z Katowic, Poznania i Warszawy. Samira Club Spa & Aquapark położony jest ok. 6 km od centrum, ok. 4 km od dzielnicy Hammamet Yasmine. W cenie pobytu siatkówka plażowa, boisko do piłki nożnej, kajaki i siłownia.

Wakacje w Tunezji: Hotel z all inclusive przy plaży od 1926 zł

Wyloty z Katowic, Poznania i Warszawy. Samira Club Spa & Aquapark położony jest ok. 4 km od dzielnicy Hammamet Yasmine. Plaża oddalona jest o kilka kroków, zachęca do odpoczynku drobnym piaskiem i łagodnym zejściem do morza.

Wakacje w Tunezji: Hotel z all inclusive przy plaży od 2115 zł

Wyloty do Afryki z Poznania. Pożegnajcie wakacje w Samira Club Spa & Aquapark, którego największym atutem jest bliskość morza. Na miejscu aktywnie spędzicie czas grając w piłkę nożną i siatkówkę. Umilą wam czas przedstawienia i wieczory taneczne.

Tunezja w sierpniu: 14-dniowy wypoczynek z all inclusive przy plaży za 2371 zł

Wylot do Afryki z Poznania. Samira Club Spa & Aquapark położony jest ok. 4 km od dzielnicy Hammamet Yasmine. Oferuje 3 baseny, zjeżdżalnię wodną, boisko do piłki nożnej, siatkówkę, kajaki i rowery wodne.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)