push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #kapsztad

First minute: Loty do RPA (Kapsztad) od 1481 zł

Wyloty do Afryki z Berlina. Ciekawa oferta lotów na południe kontynentu, do dalekiej Republiki Południowej Afryki. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od grudnia 2021 do czerwca 2022 roku.

First minute: Tanie loty do RPA (Kapsztad) od 1594 zł. Bardzo dużo terminów

Wyloty do Afryki z Berlina. Skorzystajcie z oferty i już dziś planujcie podróż na samo południe kontynentu. Dostępne terminy od grudnia 2021 do czerwca 2022 roku.

Tanie loty do RPA (Kapsztad) od 1560 zł

Wyloty do Afryki z Berlina linią lotniczą TAP Portugal. Skorzystajcie z oferty i zaplanujcie jesienną podróż na południowy kraniec kontynentu. Dostępnych jest dużo terminów, możecie wybrać połączenia z długą przesiadką w Lizbonie.

First minute: Bardzo tanie loty do Kapsztadu z krajów UE od 964 zł!

Wyloty do Republiki Południowej Afryki z Kopenhagi, Pragi lub Berlina linią TAP Portugal. Dostępne są terminy od października 2021 roku.

Promocja: Tanie loty do RPA (Kapsztad) za 1443 zł

Wyloty z Pragi linią TAP Portugal z przesiadkami w Lizbonie. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w niezapomnianą podróż na samo południe Czarnego Lądu, aby podglądać pingwiny i wejść na Górę Stołową.

Lufthansa: Tanie loty do RPA (Kapsztad i Johannesburg) z trzech polskich miast od 1690 zł

Wyloty z Warszawy, Krakowa i Gdańska. Skorzystajcie z okazji i lećcie do Republiki Południowej Afryki linią Lufthansa. Do odkrycia kraj, który krajobrazowo należy do ścisłej światowej czołówki.

Najpiękniejsze miasto Afryki? Tydzień ze śniadaniami w Kapsztadzie za 1952 zł

Wyloty do RPA z Pragi. Cena 1952 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

First minute: Tanie loty do RPA (Kapsztad) od 1722 zł

Wylot w grudniu z Pragi na dwa tygodnie. To jest jedyny dostępny termin podróży, więc ta cena może szybko zniknąć. Spieszcie się z decyzją o zakupie biletów. Wylot z Warszawy jest możliwy za dopłatą 301 zł.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)