push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #neum

Bośnia i Hercegowina: 3* hotel z wyżywieniem od 1299 zł. Dwie wycieczki do Chorwacji gratis

Wylot z Katowic. Zakwaterowanie w 3* hotelu Stella na wzniesieniu, z ładnym widokiem na morze. W cenie pakietu 2 wycieczki - zwiedzanie Dubrownika z przewodnikiem i Korculi.

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: 3* hotel z light all inclusive od 2019 zł

Wyloty z Katowic. Hotel Stella położony jest na sporym wzniesieniu, z którego będziecie podziwiać widoki morza i okolic. Do dyspozycji gości basen ze strefą brodzikową, restauracja, bar z tarasem i widokiem na wodę.

Wakacje w Bośni i Hercegowinie: 3* hotel z light all inclusive za 1699 zł

Wylot z Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie położonym na wzniesieniu, z widokiem na morze, w pobliżu największych atrakcji miasta. Oferuje 2 baseny, restaurację, bar z tarasem i widokiem na wodę.

Lato w Bośni i Hercegowinie: Wypoczynek z light all inclusive za 2199 zł

Wylot na Bałkany z Katowic. Hotel Stella znajduje się w odległości spaceru od centrum Neum. Oferuje 2 baseny, restaurację, bar z tarasem i widokiem na morze, salę gier oraz tenis stołowy.

Tanie wczasy w Bośni i Hercegowinie: 4* hotel z wyżywieniem za 1399 zł

Wylot do Dubrownika z Warszawy. Hotel Jadran Neum oferuje 2 baseny, w tym jeden na 6 piętrze, skąd rozpościerają się piękne widoki na morze i góry.

Urlop w Bośni i Hercegowinie w 3* hotelu z HB za 1386 zł

Wylot na Bałkany z Warszawy we wrześniu na tydzień. Największym atutem hotelu jest położenie nad samym morzem. Obiekt jest oddalony od centrum Neum o około 50 metrów.

Urlop w Bośni i Hercegowinie: 3* hotel z HB za 1115 zł

Wylot 13 czerwca z Warszawy na tydzień. Atutem hotelu jest położenie nad samym morzem. Kilkupiętrowy obiekt jest oddalony od centrum miejscowości Neum o około 50 metrów.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)