push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #belem

Turcja: 5* Aquaworld Belek by MP Hotels z ultra all inclusive od 1102 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Warszawy i Katowic. Na terenie hotelu skorzystacie m.in. z tenisa stołowego, rzutek, siłowni, sauny, dyskoteki i kina.

Turcja: 5* Aquaworld Belek by MP Hotels z ultra all inclusive 24h od 1285 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic i Warszawy. Wypocznijcie w bardzo dobrze ocenianym obiekcie znajdującym się bezpośrednio przy plaży. W cenie bogate all inclusive z wieloma udogodnieniami.

Turcja: 5* Innvista Hotels Belek z all inclusive od 1189 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic, Poznania i Warszawy. Zakwaterowanie w nowoczesnym i eleganckim obiekcie, który znajduje się niedaleko od znanego kurortu Belek. Na miejscu czeka na was mnóstwo udogodnień.

Turcja last minute: 5* Belek Beach Resort z all inclusive przy plaży od 1226 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel usytuowany jest na terenie o powierzchni ok. 38 000 m2, znajdziecie tam wiele udogodnień dla osób w każdym wieku, na przykład aquapark.

Turcja: 5* Belek Beach Resort z all inclusive przy plaży od 1496 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel usytuowany jest na terenie o powierzchni ok. 38 000 m2. Znajdziecie tam wiele udogodnień dla osób w każdym wieku, nie będzie czasu na nudy.

Wczasy w Turcji (Belek): 5* hotel z all inclusive od 1202 zł!

5-gwiazdkowy Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort położony jest bezpośrednio przy złotej, piaszczysto-żwirowej plaży. Doskonała propozycja, jeżeli ktoś chce spędzić urlop po królewsku! Hotel otrzymał mnóstwo pozytywnych opinii, co potwierdza certyfikat jakości w portalu TripAdvisor.

Odkryj Amazonię: Tanie loty do Brazylii (Belem) za 1668 zł

Wyloty do Ameryki Południowej z Berlina linią TAP Portugal. Czekają na was przesiadki w Lizbonie, w tym jedna długa, która pozwoli na pobieżne zwiedzanie miasta.

Hotel-bajka. Jedyny w swoim rodzaju The Land of Legends w Belek od 1851 zł!

Wyloty w listopadzie i grudniu z Wrocławia, Poznania, Katowic i Gdańska na tydzień. Obiekt posiada znakomite recenzje (5/5 na TripAdvisor oraz 9/10 na Booking.com).

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)