push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #amerykasrodkowa

Lufthansa: Tanie loty first minute do Panamy od 1275 zł

Wyloty do Ameryki Środkowej z Berlina z wygodnymi przesiadkami we Frankfurcie. Skorzystajcie z propozycji i zaplanujcie podróż do kraju, który graniczy z Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym.

Tanie loty do Panamy na majówkę od 1679 zł

Wyloty do Ameryki Środkowej z Berlina linią KLM z wygodnymi przesiadkami w Amsterdamie. Skorzystajcie z propozycji i zaplanujcie podróż do kraju, który graniczy z Morzem Karaibskim i Oceanem Spokojnym.

Tanie wakacyjne i nie tylko loty do Panamy od 1792 zł

Wyloty do Ameryki Środkowej z Berlina liniami KLM/Air France. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od lipca 2020 do stycznia 2021 roku.

Tanie przeloty do Panamy od 1636 zł

Wyloty do Ameryki Środkowej z Berlina. Skorzystajcie z okazji i lećcie do kraju "oddzielającego" dwa oceany. Dostępnych jest kilka terminów w lutym i marcu 2020 roku.

First minute: Loty do Ameryki Środkowej (5 kierunków) od 1453 zł!

Wyloty z Berlina do Gwatemali, Salwadoru, Kostaryki, Hondurasu i Nikaragui od września do lutego 2020 roku. Przeloty na pokładzie linii lotniczej KLM z przesiadkami w Amsterdamie i Panamie.

Tanie loty do Kostaryki za 1678 zł

Wylot 29 maja z Pragi na dwa tygodnie liniami Czech Airlines i Condor. Jest tylko jeden termin podróży. Cena dla mieszkańców południowej Polski atrakcyjna.

Tanie loty do Panamy od 1585 zł

Wyloty od maja do grudnia (bez wakacji) z Berlina. Jest sporo terminów, są możliwe różne długości pobytu. Ameryka Środkowa czeka na odkrycie!

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)