Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Singapur, Australia, Nowa Kaledonia, Fiji, Tahiti, Moorea, Hawaje i Seattle za 8589 zł. Loty i 22-dniowy rejs

Wygodna podróż po pięknych zakątkach Oceanu Spokojnego.

Podróż zaczniesz od lotu z Berlina do Brisbane, z całodniową przesiadką w Azji (Singapur) i kilkugodzinną w Sydney. Potem czeka podróż statkiem. Trasa rejsu: Brisbane - Noumea - Suva - Papeete - Moorea - Honolulu - Seattle, a następnie powrót samolotem do Niemiec. W cenie pełne wyżywienie na statku i udział w zajęciach organizowanych na pokładzie. Nie zawiera napiwków dla obsługi na statku i noclegów w Australii i USA. Kwota obliczona za osobę przy 2 osobach podróżujących.

Lot z Berlina do Brisbane za 2764 zł rezerwujesz tutaj (KLIK).

Rejs statkiem Carnival Luminosa za ok. 4200 zł rezerwujesz tutaj (KLIK).

Lot z Seattle do Berlina za 1625 zł rezerwujesz tutaj (KLIK).Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hawaje, Tahiti z Berlina

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę