Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje w Egipcie: 5* hotel z all inclusive od 1814 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania i Wrocławia. Hotel Amwaj Beach Club Abu Soma znajduje się bezpośrednio przy plaży. Oferuje 2 baseny, 2 pogrzewane baseny dla dzieci, aerobik, kort tenisowy, siatkówkę plażową, siłownię, rzutki i animacje.

Każdy zasługuje na odrobinę luksusu! Tego lata postaw na wypoczynek na wypasie, w dobrze ocenianym hotelu w gorącej Hurghadzie.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada, Poznań, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę