Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacyjne loty na Majorkę za 299 zł (z dużym bagażem)

Baleary z Gdańska lub Warszawy.

Do wylotu została jeszcze ponad doba, zatem zdążycie dopiąć wszystkie kwestie organizacyjne związane z wyjazdem. Dzięki temu już wkrótce będziecie mogli opalać się na plażach Balearów!

  • zarezerwuj loty z Warszawy (KLIK)
  • zarezerwuj loty z Gdańska (KLIK)
Noclegów szukaj tutaj (KLIK).Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Majorka, Gdańsk, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę