Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Długi wakacyjny urlop w Egipcie: 14 dni w 3* hotelu z all inclusive za 1985 zł

Wylot do Hurghady z Poznania. Obiekt Empire Hotel Hurghada oferuje basen odkryty, brodzik dla dzieci, zjeżdżalnie wodne i salę fitness/siłownię.

Jeśli potrzebujesz porządnego wypoczynku i tydzień to za krótko, to jesteś pod dobrym adresem. Dwutygodniowy urlop pozwoli w pełni nacieszyć się słońcem i pięknym, podwodnym życiem Morza Czerwonego.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada z Poznania

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę