Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Lato w Bułgarii: 4* hotel z all inclusive od 1379 zł

Wyloty do Burgas z Lublina, Krakowa, Katowic i Gdańska. Maria Palace położony jest 500 metrów od plaży w Słonecznym Brzegu. Do twojej dyspozycji będzie basen i komfortowo wyposażony pokój.

Wyjazdy tuż po wakacjach to okazja na skorzystanie z naprawdę dobrych cen. We wrześniu w Bułgarii możesz liczyć na mniejszą liczbę turystów i przyjemne temperatury.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Słoneczny Brzeg, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę