Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Okazja: Hiszpania (Costa Brava), 3* hotel z wyżywieniem od 999 zł!

Wyloty z Katowic i Gdańska. Hotel Papi udostępnia gościom basen z wydzieloną częścią dla dzieci, pokój zabaw, miniklub, aqua aerobik i występy na żywo.

Takie ceny to my lubimy. Korzystając z okazji zobaczysz jeden z najładniejszych regionów Półwyspu Iberyjskiego. Zakwaterowanie w obiekcie położonym blisko plaży i centrum Malgrat de Mar.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Costa Brava, Gdańsk, Katowice

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę