Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Urlop w Hiszpanii (Costa Brava) w świetnej cenie: 4* hotel z wyżywieniem za 999 zł!

Wylot do Girony z Gdańska. Hotel Santa Monica znajduje się w miejscowości Calella, blisko ładnej plaży. Oferuje basen, brodzik dla dzieci, tenis stołowy, bilard, rzutki i animacje.

Warto skorzystać z proponowanej przeze mnie oferty last minute i złapać trochę słońca, w malowniczym regionie Półwyspu Iberyjskiego. Warto zauważyć, że wylot nie jest w dniu jutrzejszym, dlatego masz sporo czasu na przygotowania do podróży.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Costa Brava z Gdańska

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę