Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Urlop w Grecji (Rodos) w bardzo dobrej cenie: 3* hotel z all inclusive od 1140 zł

Wyloty z Poznania, Gdańska, Katowic, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Kameralny obiekt Summer Dream znajduje się ok. 600 m od plaży. Oferuje basen zewnętrzny i basen dla dzieci.

Wyspa słońca w ofercie last minute trochę powyżej "tysiaka", to okazja obok której trudno przejść obojętnie. Na miejscu będzie bardzo ciepło, a woda w morzu już pewnie zachęca do kąpieli.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Rodos, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę