Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Turcja w czerwcu: 14 dni w 3* hotelu z all inclusive za 1801 zł

Wylot do Bodrum z Poznania. Obiekt Sunpoint Suites znajduje się ok. 3 km od centrum miasta i ok. 400 m od plaży. Oferuje basen i lekki program animacyjny.

Jeśli tydzień to zdecydowanie za krótko, bo potrzebujesz naprawdę porządnie odpocząć, to przychodzę z pomocą. Zakwaterowanie w dobrze ocenianym hotelu w atrakcyjnej cenie. W tym terminie możesz liczyć na dużo słońca, wysokie temperatury powietrza oraz wody.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Bodrum z Poznania

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę