Boże Ciało w ZEA: Dubaj, tydzień w 5* hotelu ze śniadaniami za 1455 zł!

Wyloty do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic. Cena 1455 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Katowice - Abu Zabi - Katowice za 1240 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi ze śniadaniami za 1669 zł/2 os./7 nocy rezerwujesz tutaj. Rezerwacja z bezpłatnym odwołaniem kosztuje 1690 zł.

Wycieczkę możesz modyfikować, czyli zmienić długość pobytu i liczbę osób podróżujących, ale licz się ze zmianą ceny. Przykładowe terminy:Wykorzystaj jeden dzień wolny od pracy (30 maja) i wybierz się w podróż nad skąpany w słońcu Półwysep Arabski. Na miejscu zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu, który będzie stanowić dobrą bazę wypadową do zwiedzania, a potem po trudach dnia zapewni relaks w komfortowych warunkach.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Dubaj z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę