push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #santander

Wakacyjny przedłużony weekend w Hiszpanii za 456 zł. Loty do Santander i noclegi ze śniadaniami

Wylot do Kantabrii z Katowic. Cena 456 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjne loty do Hiszpanii (Santander) od 78 zł

Wyloty do Kantabrii z Katowic od lipca do września. Wykorzystajcie okazję i zwiedźcie w szczycie sezonu urlopowego malowniczy hiszpański region. Możecie odwiedzić pobliskie Bilbao i trochę bardziej oddalone San Sebastian.

Wakacyjne loty do Hiszpanii (Santander) od 85 zł!

Wyloty do Kantabrii z Katowic w lipcu i sierpniu. Wykorzystajcie nadarzającą się okazję i zwiedźcie w szczycie sezonu malowniczy region Półwyspu Iberyjskiego. Możecie odwiedzić pobliskie Bilbao i trochę bardziej oddalone San Sebastian.

Wielki zbiór wakacyjnych lotów od 92 zł. Chorwacja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Malta, Islandia!

Wyloty z trzech polskich miast do Castellon, Splitu, Rzymu, Alghero, Katanii, Porto, Reykjaviku, Lizbony, Barcelony, Santander oraz na Maltę i Majorkę. Wszystkie połączenia będą realizowane przez linię lotniczą Wizz Air.

Wakacyjne loty do Kantabrii (Santander) od 78 zł

Wyloty z Katowic linią Wizz Air. Wybierzcie się do malowniczego hiszpańskiego regionu na początku sezonu urlopowego. Warto zwiedzić tytułowe Santander, a także Bilbao i San Sebastian.

Krótki wakacyjny wyjazd do malowniczej północnej Hiszpanii za 410 zł

Wyloty w lipcu z Katowic do Santander linią Wizz Air. Cena 410 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty, zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)