push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #safaga

Egipt last minute: Dobrze oceniany 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1931 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic, Poznania i Warszawy. Shams Safaga bezpłatnie oferuje siłownię, siatkówkę plażową, tenis stołowy, tenis ziemny, minigolfa i program animacyjny.

Długi urlop w Egipcie: 4* hotel z all inclusive na 14 dni od 2212 zł

Wyloty do Hurghady z Katowic i Warszawy. Menaville Safaga położony jest przy plaży z pomostem, który ułatwi eksplorowanie bogatego, podwodnego świata.

Wakacje nad Morzem Czerwonym: Egipt, 14 dni w 4* hotelu z all inclusive od 2739 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska, Katowic i Warszawy. Menaville Safaga położony jest ok. 40 km od centrum miasta, bezpośrednio przy prywatnej plaży z pomostem.

Egipt last minute: Hotel Shams Safaga z all inclusive przy plaży za 1249 zł

Wylot do Hurghady z Poznania. Zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym obiekcie oferującym wiele udogodnień, oto wybrane z nich: basen ze zjeżdżalniami, sala fitness/siłownia, tenis, minigolf i sporty wodne.

Wypoczynek nad Morzem Czerwonym: Egipt, 4* Shams Safaga z all inclusive od 1511 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania, Katowic, Gdańska i Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 8 km od centrum Safadży. Na jego terenie skorzystacie m.in. z minigolfa, squasha i sali fitness/siłowni.

Lato w Egipcie w bardzo dobrym 4* hotelu z all inclusive od 1960 zł

Wyloty do Hurghady z Warszawy, Katowic i Poznania. Shams Safaga położony jest bezpośrednio przy plaży. Na miejscu skorzystacie z piłki plażowej, minigolfa, siatkówki plażowej, squasha i sali fitness/siłowni.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)