push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #rimini

Wypoczynek nad Adriatykiem we Włoszech: 7-dniowy urlop w Rimini za 546 zł

Wylot z Warszawy (Modlin). Cena 546 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Przedłużony weekend we Włoszech za 395 zł. Loty do Rimini + 4* hotel ze śniadaniami

Wyloty z Warszawy (Modlin). Cena 395 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacyjne loty do Włoch (wybrzeże Adriatyku) od 168 zł

Wyloty do Rimini z Warszawy (Modlin) linią Ryanair. Atrakcyjna cena za podróż w szczycie sezonu urlopowego nad ciepłe morze. Warto skorzystać i już dziś zacząć planować wyjazd do słonecznej Italii.

Ostatni dzwonek: 7 dni w Rimini w 3* hotelu z pełnym wyżywieniem za 1407 zł

Wylot do Włoch z Warszawy (Modlin). Cena 1407 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z FB. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Loty do Włoch (Rimini) za 46 zł. Bilety lotnicze + tydzień z all inclusive za 1758 zł

Wyloty z Warszawy (Modlin). Cena 1758 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Włoskie wybrzeże Adriatyku: Loty + 7 noclegów w 3* hotelu blisko morza za 572 zł

Wyloty do Rimini z Krakowa. Cena 572 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Włochy na majówkę: 7-dniowy wypoczynek nad Adriatykiem od 699 zł

Wyloty z Krakowa i Warszawy (Modlin). Cena od 699 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na włoskim wybrzeżu Adriatyku za 447 zł

Wyloty do Rimini z Warszawy (Modlin). Cena 447 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)