push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #ulcinj

Czarnogóra last minute: 7-dniowy wypoczynek za jedyne 433 zł!

Wyloty do Podgoricy z Krakowa. Cena 433 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Urlop na Bałkanach last minute: Czarnogóra, 4* hotel z all inclusive za 2128 zł

Wylot do Podgoricy z Katowic. Obiekt Otrant położony jest dogodnie, tuż przy piaszczystej plaży, w spokojnym otoczeniu. Pożegnajcie lato korzystając ze słonecznej pogody.

Weekend na Bałkanach za 289 zł. W cenie loty (piątek-niedziela) do Czarnogóry i noclegi

Wyloty do Podgoricy z Krakowa. Cena 289 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Czarnogóra last minute: Wakacyjny wypoczynek w 3* hotelu z wyżywieniem za 2054 zł

Wylot do Podgoricy z Poznania. Villa Primafila oferuje swoje usługi w spokojnej części miejscowości Ulcinj. Do plaży dowozi bezpłatnie bus hotelowy.

Tygodniowy wypoczynek w malowniczej Czarnogórze za 339 zł!

Wyloty na Bałkany z Katowic. Cena 339 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Bałkanach: Czarnogóra, 3* hotel z wyżywieniem od 1476 zł

Wylot do Podgoricy z Poznania. Villa Primafila jest kameralnym obiektem z miłą atmosferą. Będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania malowniczego, skąpanego w słońcu wybrzeża.

Czarnogóra last minute: Wypoczynek w 3* hotelu z wyżywieniem od 1206 zł

Wyloty na Bałkany z Poznania i Warszawy. Villa Primafila położony jest w spokojnej dzielnicy miejscowości Ulcinj. Obiekt zlokalizowany jest ok. 1 km od szerokiej, piaszczystej plaży, do której dowozi bezpłatny bus hotelowy.

Wypoczynek z wyżywieniem w malowniczej Czarnogórze za 880 zł

Wylot do Podgoricy z Warszawy. Świetna okazja last minute, obok której trudno przejść obojętnie. Skorzystajcie i już jutro wybierzecie się w podróż na Bałkany.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)