push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #ulcinj

Czarnogóra last minute: Wakacyjny wypoczynek w 3* hotelu z wyżywieniem za 2054 zł

Wylot do Podgoricy z Poznania. Villa Primafila oferuje swoje usługi w spokojnej części miejscowości Ulcinj. Do plaży dowozi bezpłatnie bus hotelowy.

Tygodniowy wypoczynek w malowniczej Czarnogórze za 339 zł!

Wyloty na Bałkany z Katowic. Cena 339 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Wakacje na Bałkanach: Czarnogóra, 3* hotel z wyżywieniem od 1476 zł

Wylot do Podgoricy z Poznania. Villa Primafila jest kameralnym obiektem z miłą atmosferą. Będzie dobrą bazą wypadową do zwiedzania malowniczego, skąpanego w słońcu wybrzeża.

Czarnogóra last minute: Wypoczynek w 3* hotelu z wyżywieniem od 1206 zł

Wyloty na Bałkany z Poznania i Warszawy. Villa Primafila położony jest w spokojnej dzielnicy miejscowości Ulcinj. Obiekt zlokalizowany jest ok. 1 km od szerokiej, piaszczystej plaży, do której dowozi bezpłatny bus hotelowy.

Wypoczynek z wyżywieniem w malowniczej Czarnogórze za 880 zł

Wylot do Podgoricy z Warszawy. Świetna okazja last minute, obok której trudno przejść obojętnie. Skorzystajcie i już jutro wybierzecie się w podróż na Bałkany.

Czarnogóra last minute: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1680 zł

Wylot do Podgoricy z Warszawy. W bardzo dobrze ocenianym hotelu Otrant znajduje się boisko wielofunkcyjne oraz boisko do siatkówki na plaży.

Majówka na Bałkanach: Czarnogóra, 4* hotel z all inclusive za 1949 zł. Bez testu

Wylot do Podgoricy z Warszawy. Ville Otrant położony jest bezpośrednio przy plaży. Na terenie obiektu skorzystacie z wielofunkcyjnego boiska, siatkówki na plaży, wieczorków z muzyką na żywo i pokazów tanecznych.

Malownicze Bałkany w kuszącej cenie: Tygodniowy urlop w Czarnogórze za 370 zł

Wyloty do Podgoricy z Wrocławia. Cena 370 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)