push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #belek

Turcja last minute: Znakomity 5* Belek Beach Resort z all inclusive od 1628 zł

Wyloty do Antalyi z Warszawy, Poznania i Wrocławia. Hotel położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 7 km od centrum Belek. Oferuje 5 basenów, saunę fińską, łaźnię parową, hammam, siłownię, siatkówkę plażową, minigolfa, tenis stołowy i tenis ziemny.

Turcja na bogato: 5* hotel z ultra all inclusive przy plaży od 1332 zł

Wylot do Antalyi z Warszawy. Oferta last minute wypoczynku w znakomicie ocenianym obiekcie, oferującym dużo udogodnień. W cenie na przykład tenis ziemny, tenis stołowy, rzutki, koszykówka, siłownia, sauna i dyskoteka.

Turcja: Znakomicie oceniany 5* Limak Arcadia Sport & Resort z all inclusive za 966 zł!

Wylot do Antalyi z Katowic. Bezpłatnie skorzystacie z basenów, łaźni parowej, siłowni, hammam, łucznictwa, minigolfa, badmintona, tenisa stołowego, 4 kortów tenisowych z oświetleniem.

Luksus na Riwierze Tureckiej: 5* Limak Arcadia Sport & Resort z all inclusive od 1234 zł

Wyloty do Antalyi z Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 700 m od centrum Belek. Na miejscu skorzystacie z sauny fińskiej, łaźni parowej, siłowni, łucznictwa, minigolfa, kortów tenisowych i wielu innych udogodnień.

Turcja: 5* Limak Arcadia Sport & Resort z all inclusive przy plaży od 1278 zł

Wyloty do Antalyi z Katowic, Poznania i Warszawy. Hotel zdobył wiele znakomitych opinii, goście doceniają położenie kilka kroków od morza, bardzo dobrą obsługę i smaczną kuchnię.

Turcja: Znakomity 5* Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort z all inclusive za 1199 zł

Wylot na Riwierę Turecką z Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy złocistej, piaszczysto-żwirowej plaży i oferuje komfortowe udogodnienia dla osób w każdym wieku.

Turcja: 5* Aquaworld Belek by MP Hotels z ultra all inclusive od 1102 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Warszawy i Katowic. Na terenie hotelu skorzystacie m.in. z tenisa stołowego, rzutek, siłowni, sauny, dyskoteki i kina.

Turcja: 5* Aquaworld Belek by MP Hotels z ultra all inclusive 24h od 1285 zł

Wyloty na Riwierę Turecką z Katowic i Warszawy. Wypocznijcie w bardzo dobrze ocenianym obiekcie znajdującym się bezpośrednio przy plaży. W cenie bogate all inclusive z wieloma udogodnieniami.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)