Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Wakacje w Meksyku: Przeloty Turkish Airlines z dużym bagażem + 12 noclegów za 2703 zł!

Wylot do Cancun z Katowic. Cena 2703 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie. Suma nie zawiera transferów oraz ubezpieczenia.

Bilety lotnicze na trasie Katowice - Cancun - Katowice za 4387 zł dla 2 osób rezerwujesz tutaj.

Noclegi w 3* SC Hotel Playa del Carmen za 1018 zł/2 os./12 nocy rezerwujesz tutaj. Rezerwacja z bezpłatnym anulowaniem kosztuje 1118 zł.

Dostępne terminy: 26 lipca-1 sierpnia, 26 lipca-8 sierpnia, 26 lipca-9 sierpnia, 26 lipca-10 sierpnia.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Cancun z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę