Zrób to sam: Bułgaria (Sofia), przeloty + hostel ze śniadaniami od 275 zł/tydzień

Wyloty we wrześniu z Berlina. Cena za osobę przy pięciu podróżujących osobach.

Przelot w cenie 1115 zł dla 5 osób (223 zł/osoba) rezerwujemy na stronie przewoźnika easyJet korzystając z praskiego patentu (kliknij tutaj).

1) wybieramy lot Praga – (na przykład) Bristol (w jedną stronę) na dowolną datę poprzedzając naszą podróż, 2) dochodzimy z rezerwacją do kroku pierwszego: wybór daty i ceny, 3) w prawej kolumnie pod datą i ceną znajduje się przycisk „dodaj więcej lotów” (klikamy), 4) dodajemy podróż, którą chcemy odbyć, 5) w prawej kolumnie krzyżykiem kasujemy lot z Pragi, 6) zmieniamy walutę z CZK na PLN i kontynuujemy rezerwację.

Hostel Galiani za 261 zł/5 osób/7 nocy rezerwujemy w serwisie Agoda.com. Do ostatecznej ceny doliczyliśmy podatek w wysokości 9%.

Cena 275 zł za osobę przy pięciu podróżujących osobach. Zawiera przeloty, zakwaterowanie w hostelu na 7 nocy ze śniadaniami. Nie zawiera transferów do i z hostelu.

Uwaga: to jest przykładowy termin podróży. Wyjazd możemy dowolnie skrócić/przedłużyć, ale musi się odbyć we wrześniu. W pierwszej kolejności rezerwujmy hostel. Bilety na przelot kupimy kiedy dostaniemy ostateczne potwierdzenie noclegów.

Uncategorized

2014-07-03 14:33:51 Bułgaria Sofia

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)