push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zlotepiaski

Lato w Złotych Piaskach: 4* Prestige and Aqua Park Hotel z all inclusive od 1657 zł

Wyloty do Bułgarii z Gdańska, Katowic i Warszawy. Hotel, w którym spędzicie tydzień, położony jest zaledwie 150 metrów od plaży oraz promenady i oferuje dostęp do parku wodnego.

Urlop last minute: Wypoczynek w Bułgarii w hotelu z all inclusive od 1386 zł

Wyloty do Warny z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel Kini Park położony jest ok. 1 km od centrum kurortu Złote Piaski. Oferuje basen zewnętrzny, basen dla dzieci, plac zabaw dla dzieci i bilard.

Letni wypoczynek nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 1461 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Katowic, Poznania i Warszawy. Parkhotel Odessos położony jest ok. 300 m od centrum Złotych Piasków. W tej miejscowości znajduje się dużo sklepów, restauracji i barów.

Wylot w sierpniu nad Morze Czarne: Bułgaria, 3* hotel z all inclusive od 1265 zł

Wyloty z Gdańska, Katowic i Warszawy. Obiekt Detelina położony jest w spokojnej dzielnicy Złotych Piasków, ok. 450 m od plaży. Dla gości udostępniono basen zewnętrzny z brodzikiem, restaurację i bary.

Lato w Złotych Piaskach: all inclusive w 4* hotelu od 1685 zł

Wylot do Bułgarii z Berlina, Katowic i Warszawy. Hotel Shipka położony jest w samym sercu tętniącego życiem kurortu Złote Piaski. Kompleks oferuje klimatyzowane pokoje i basen.

Lato w Złotych Piaskach: all inclusive w 4* hotelu od 1866 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. 4* hotel Shipka znajduje się w samym sercu tętniącego życiem kurortu Złote Piaski. Kompleks oferuje klimatyzowane pokoje i basen.

Zakończenie wakacji w Bułgarii: all inclusive w 4* hotelu od 1889 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. 4* hotel Shipka znajduje się w samym sercu tętniącego życiem kurortu Złote Piaski. Kompleks oferuje klimatyzowane pokoje i basen.

Wypoczynek z all inclusive nad Morzem Czarnym (Bułgaria) od 1405 zł

Wyloty do Warny z Wrocławia, Warszawy i Katowic. Hotel Kini Park położony jest ok. 1 km od centrum kurortu Złote Piaski. Oferuje 2 baseny, bilard i bezpłatne Wi-Fi w całym hotelu.

1 2 3 4 5 6 9

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)