push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zlotepiaski

Riwiera Bułgarska: 4* Riu Astoria z all inclusive przy plaży od 1276 zł

Wyloty do Warny z Katowic, Gdańska i Warszawy. Otwarty w 2018 r. hotel jest idealnym miejscem na beztroski urlop nad Morzem Czarnym. Pobyt na plaży i skorzystanie ze strefy spa pozwolą zrelaksować się i wypocząć.

Wypoczynek z all inclusive nad Morzem Czarnym w Bułgarii od 882 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Na wyposażeniu hotelu jest basen z tarasem, ogród oraz restauracja. Najmłodszym pociechom czas umilą plac zabaw oraz brodzik.

Bułgaria: Luksusowy 5* hotel ze śniadaniami od 857 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Berlina. Cena od 857 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie ze śniadaniami. Suma nie zawiera ubezpieczenia i transferów.

Bułgaria: 4* Riu Astoria z all inclusive blisko plaży od 1395 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Gdańska i Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie ze strefy spa, 5 basenów i wielu atrakcji, które uprzyjemnią pobyt w Złotych Piaskach.

Pożegnanie lata nad Morzem Czarnym: Bułgaria z all inclusive od 879 zł

Wyloty do Warny z Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się w centrum Złotych Piasków, kilkadziesiąt metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

Bułgaria z all inclusive w 4* hotelu od 959 zł

Wyloty z Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel Sofia znajduje się w znanej miejscowości wypoczynkowej, Złotych Piaskach. Od piaszczystej plaży dzieli obiekt ok. 150 metrów.

Pożegnanie lata w Bułgarii: 5* Melia Grand Hermitage z all inclusive od 1389 zł

Wyloty z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel znajduje się blisko plaży i ma wiele do zaoferowania, m.in. basen ze zjeżdżalniami, siłownię, tenis stołowy i strefę spa.

Bułgaria w dobrej cenie: 4* hotel z HB plus od 833 zł

Wyloty z Katowic, Warszawy, Wrocławia i Poznania. Z MiRaBelle do długiej, piaszczystej plaży jest około 300 metrów. W pobliżu obiektu znajdują się liczne sklepy, restauracje i bary.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)