push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zlotepiaski

Pożegnanie lata nad Morzem Czarnym: Bułgaria z all inclusive od 879 zł

Wyloty do Warny z Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się w centrum Złotych Piasków, kilkadziesiąt metrów od szerokiej, piaszczystej plaży.

Bułgaria z all inclusive w 4* hotelu od 959 zł

Wyloty z Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel Sofia znajduje się w znanej miejscowości wypoczynkowej, Złotych Piaskach. Od piaszczystej plaży dzieli obiekt ok. 150 metrów.

Pożegnanie lata w Bułgarii: 5* Melia Grand Hermitage z all inclusive od 1389 zł

Wyloty z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel znajduje się blisko plaży i ma wiele do zaoferowania, m.in. basen ze zjeżdżalniami, siłownię, tenis stołowy i strefę spa.

Bułgaria w dobrej cenie: 4* hotel z HB plus od 833 zł

Wyloty z Katowic, Warszawy, Wrocławia i Poznania. Z MiRaBelle do długiej, piaszczystej plaży jest około 300 metrów. W pobliżu obiektu znajdują się liczne sklepy, restauracje i bary.

Pożegnanie lata w Bułgarii: 5* Melia Grand Hermitage z all inclusive od 1389 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Wrocławia i Katowic. Zakwaterowanie w obiekcie z imponującymi basenami, położonym pośród bujnej zieleni, kilka kroków od plaży.

Lato nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z HB plus od 817 zł

Wyloty z Warszawy, Poznania i Katowic. Zakwaterowanie w hotelu z trzema basenami, pokojem gier i zabaw, placem zabaw. W kilka minut dojdziecie do piaszczystej plaży.

Bułgaria w wakacje: Bardzo dobry 4* hotel z all inclusive od 1439 zł

Wyloty nad Morze Czarne z Poznania, Warszawy i Katowic. Na terenie obiektu skorzystacie z basenu, siłowni oraz strefy spa. Bliskość plaży i centrum Złotych Piasków to dodatkowe atuty.

Bułgaria w wakacje: 4* Prestige Deluxe Aquapark Club z all inclusive od 1529 zł

Wyloty z Poznania, Katowic i Warszawy. Do największych atutów hotelu należą darmowy wstęp do aquaparku oraz atrakcyjna lokalizacja w sercu Złotych Piasków, popularnego kurortu nad Morzem Czarnym.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)