push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #zlotepiaski

Wypoczynek z all inclusive nad Morzem Czarnym (Bułgaria) od 1405 zł

Wyloty do Warny z Wrocławia, Warszawy i Katowic. Hotel Kini Park położony jest ok. 1 km od centrum kurortu Złote Piaski. Oferuje 2 baseny, bilard i bezpłatne Wi-Fi w całym hotelu.

Wypoczynek z all inclusive w Bułgarii od 1309 zł

Wyloty do Warny z Gdańska i Wrocławia. Hotel Kini Park położony jest ok. 1 km od Złotych Piasków i ok. 500 m od plaży. Dla gości udostępniono 2 baseny i grę w bilard. Najmłodsi wczasowicze skorzystają z placu zabaw.

Wakacje nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 1651 zł

Wyloty do Warny z Gdańska, Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel Shipka znajduje się w centrum Złotych Piasków, ok. 200 m od piaszczystej plaży.

Wakacje nad Morzem Czarnym: Bułgaria, 4* hotel z all inclusive od 1393 zł

Wyloty do Warny z Katowic, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Hotel Shipka znajduje się w centrum tętniącego życiem kurortu Złote Piaski. Znajdziecie tam wiele sklepów, barów, restauracji i rozrywek typowo nadmorskich.

Bułgaria dla oszczędnych: 3* hotel z wyżywieniem od 610 zł

Wyloty do Warny z Katowic i Warszawy. Obiekt znajduje się na uboczu, w spokojnym miejscu, ok. 400 metrów od centrum Złotych Piasków. Preferujcie all inclusive? Jest dostępne od 875 zł.

Wakacje w Bułgarii w 4* hotelu z all inclusive od 1387 zł

Wyloty do Warny z Katowic, Poznania i Wrocławia. Obiekt znajduje się w centrum tętniącego życiem kurortu Złote Piaski, ok. 200 metrów od plaży.

Bułgaria w czerwcu: 9 dni w 4* hotelu z all inclusive za 908 zł

Wyloty z Berlina. Cena 908 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera ubezpieczenia i transferów.

Wczasy w Bułgarii w rewelacyjnej cenie: 3* hotel z all inclusive za 556 zł!

Wyloty nad Morze Czarne z Berlina. Cena 556 zł za osobę przy dwóch osobach podróżujących. Zawiera przeloty i zakwaterowanie z all inclusive. Suma nie zawiera ubezpieczenia i transferów.

1 2 3 4 5 6 8

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)