Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Wakacje w Egipcie: 5* hotel z all inclusive za 1849 zł

Wyloty do Hurghady z Gdańska lub Katowic. Hotel Royal Lagoons Resort & Aquapark znajduje się w pobliżu plaży i promenady. Obiekt oferuje 4 baseny, zjeżdżalnie wodne i program animacyjny.

Wysokie temperatury, mnóstwo słońca, rafa koralowa, dobrze oceniany hotel, park wodny i bliskość plaży. Spędź tydzień na wypasie w Hurghadzie.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada, Gdańsk, Katowice

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę