Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Długi wypoczynek w Egipcie: 14 dni w 3* hotelu z all inclusive za 1266 zł!

Wylot do Hurghady z Gdańska. Obiekt Empire Hotel Hurghada oferuje basen, zjeżdżalnie wodne, bilard, aerobik, salę fitness/siłownię i animacje dla dorosłych.

Jeśli możesz sobie pozwolić na dłuższy urlop i szukasz miejsca, w którym słońca i wysokich temperatur powietrza nie zabraknie, to ta oferta powinna ciebie zainteresować.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada z Gdańska

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę