Włącz powiadomienia w przeglądarce aby o kolejnym super znalezisku lub okazji z twojego lotniska dowiedzieć się sekundę po publikacji! Włącz powiadomienia

Grecja (Zakintos) w bardzo dobrej cenie: 3* hotel z all inclusive za 1100 zł!

Wyloty z Gdańska i Warszawy. Obiekt Georgina Inn znajduje się ok. 150 m od piaszczystej plaży z łagodnym zejściem do morza. Oferuje komfortowe pokoje i basen.

Malownicza grecka wyspa w opcji last minute w rzadko spotykanej cenie. Już jutro możesz zacząć wypoczynek korzystając ze słońca i wysokich temperatur powietrza.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Zakynthos, Gdańsk, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę