Ultra szybkie powiadomienia w przeglądarce! Włącz powiadomienia aby wiedzieć wcześniej o naszych znaleziskach i okazjach z twojego regionu.

Egipt: Znakomity 5* Jaz Aquaviva z all inclusive za 2065 zł

Wyloty do Hurghady z Poznania i Wrocławia. Obiekt znanej sieci oferuje komfortowe pokoje, baseny, zjeżdżalnie wodne, salę fitness/siłownię, aerobik, piłkę nożną, siatkówkę, tenis stołowy, muzykę na żywo i animacje.

Jednym z atutów hotelu jest olbrzymi aquapark z 50 zjeżdżalniami. Wielbiciele wodnych szaleństw z pewnością będą zachwyceni.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Hurghada, Poznań, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę