Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wypoczynek na Wyspach Kanaryjskich: Teneryfa, 3* hotel z all inclusive od 1799 zł

Wyloty do Hiszpanii z Warszawy i Katowic. Hotel Las Piramides oferuje komfortowe pokoje, baseny, basen dla dzieci, plac zabaw i animacje dla najmłodszych.

Tuż przed wakacjami można wypocząć na malowniczej wyspie położonej na Oceanie Atlantyckim. Skorzystasz z niższych cen i zdążysz obejrzeć największe atrakcje bez tłumów turystów.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Teneryfa, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę