Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Hiszpania (Costa Brava): 3* hotel z wyżywieniem i basenem na dachu od 881 zł!

Wyloty z Katowic, Gdańska i Warszawy. Obiekt Catalonia znajduje się ok. 300 m od piaszczysto-żwirowej plaży. Oferuje komfortowe pokoje i smaczne posiłki.

Już jutro możesz zacząć urlop w jednym z najbardziej malowniczych regionów Półwyspu Iberyjskiego. Będzie czas i na wypoczynek, i na zwiedzanie.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Costa Brava, Gdańsk, Katowice, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę