Wystarczą dwa kliknięcia aby otrzymywać alerty cenowe, informacje o naszych hitach i okazjach z twojego regionu natychmiast po publikacji! Włącz powiadomienia w przeglądarce

Wakacje w Grecji: Rodos, 3* hotel z all inclusive od 1580 zł

Wyloty z Katowic, Gdańska, Łodzi, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Summer Dream jest kameralnym obiektem znajdującym się ok. 600 m od plaży. Oferuje basen i komfortowe pokoje.

Urlop w szczycie sezonu wcale nie musi być drogi. Wybierz pakiet wypoczynkowy na wyspie słońca i ciesz się wysokimi temperaturami powietrza oraz ciepłą wodą w morzu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Rodos, Gdańsk, Katowice, Łódź, Poznań, Rzeszów, Warszawa, Wrocław

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę