Urlop w Dubaju: 3* hotel z wyżywieniem i basenem na dachu za 2449 zł

Wylot do Zjednoczonych Emiratów Arabskich z Katowic. Obiekt Citymax Bur Dubai oferuje komfortowe pokoje, restaurację, siłownię i odkryty basen z ładnym widokiem na miasto.

Odwiedź nowoczesne miasto położone nad Zatoką Perską jeszcze w tym miesiącu. Zapłacisz dobrą cenę i unikniesz nadchodzących upałów. W tym rejonie świata od maja do października temperatura powietrza nie sprzyja zwiedzaniu.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Dubaj z Katowic

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę