push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sousse

Tunezja last minute: Urlop w hotelu z all inclusive na 14 dni za 1279 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Propozycja podróży nad Morze Śródziemne za atrakcyjną cenę. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 4 km od Sousse.

Zakończenie wakacji w Tunezji: all inclusive w hotelu przy plaży od 949 zł!

Wyloty do Tunezji z Katowic, Poznania i Warszawy. Dreams Beach położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Hotel oferuje basen, taras słoneczny z leżakami i klimatyzowane pokoje.

Wakacje w Tunezji w hotelu z all inclusive przy plaży od 1317 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Poznania. Novostar Royal Beach oferuje dwa baseny (kryty i odkryty) i bezpośrednie sąsiedztwo piaszczystej plaży.

Wakacje w Tunezji: Wypoczynek z all inclusive przy plaży za 1887 zł

Wyloty do Afryki z Poznania. Hotel Marabout znajduje się w miejscowości Sousse, niedaleko od wielu turystycznych atrakcji. Na miejscu skorzystacie z basenu, zjeżdżalni wodnych i innych udogodnień.

Wakacje w Tunezji w hotelu z all inclusive przy plaży od 1638 zł

Wyloty do Afryki z 3 miast. Skorzystajcie z oferty i wypocznijcie w szczycie sezonu urlopowego nad Morzem Śródziemnym. Zakwaterowanie kilka kroków od piaszczystej plaży.

Wakacje w Tunezji: 5* Sousse Palace z all inclusive od 1559 zł

Wylot z Katowic. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, w centrum popularnej miejscowości wypoczynkowej - Sousse. Na miejscu skorzystacie z basenu, animacji, aerobiku, siatkówki plażowej i animacji.

Wakacje w Tunezji: Hotel z all inclusive i zjeżdżalniami wodnymi przy plaży za 1159 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Obiekt Marabout położony jest ok. 2 km od centrum Sousse. Atrakcyjna lokalizacja kilka kroków od morza i udogodnienia sprawią, że odpoczniecie i zrelaksujecie się przed powrotem do codzienności.

Wakacje w Tunezji: 4* hotel z all inclusive przy plaży od 1199 zł

Wyloty do Afryki z Warszawy. El Ksar Resort & Thalasso znajduje się w ogrodzie palmowym, bezpośrednio nad morzem. Skorzystacie z basenów, aerobiku, aqua aerobiku, łucznictwa i sportów drużynowych.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)