push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sousse

Promocja: Tydzień z all inclusive przy plaży w Tunezji za 853 zł!

Wylot do Afryki z Katowic. Hotel Marabout położony jest w ogrodzie palmowym, w sercu strefy turystycznej Sousse. Na miejscu skorzystacie m.in. z basenu ze zjeżdżalniami.

Tunezja last minute: 3* hotel z all inclusive przy plaży od 1205 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Marabout położony jest w ogrodzie palmowym, w sercu strefy turystycznej Sousse. Atutami są lokalizacja kilka kroków od morza i basen ze zjeżdżalniami.

Tunezja w hotelu z all inclusive przy szerokiej piaszczystej plaży od 1329 zł

Wyloty do Sousse z Katowic i Warszawy. Obiekt zlokalizowany jest ok. 2 km od centrum Sousse, kilka kroków od morza. Atutem Marabout są zjeżdżalnie i ciekawa oferta sportowo-rekreacyjna.

Tunezja, hotel z all inclusive i parkiem wodnym przy plaży za 1129 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Na terenie hotelu skorzystacie z basenów ze zjeżdżalniami, siłowni, dwóch kortów tenisowych, tenisa stołowego, siatkówki i animacji.

Tunezja last minute: 10-dniowy pobyt z all inclusive przy plaży za 1489 zł

Wylot z Katowic. Okazyjna oferta podróży do północnej Afryki, będziecie mieć gwarancję ładnej pogody i ciepłego morza, a 10 dni wystarczy na "naładowanie baterii". W hotelu skorzystacie m.in. z basenu ze zjeżdżalniami.

Wakacje: Tunezja z all inclusive i parkiem wodnym przy plaży od 1679 zł

Wyloty do Afryki z Poznania, Katowic i Warszawy na 7/10/14 dni. Obiekt znajduje się bezpośrednio nad morzem, ok. 2 km od centrum Sousse. Czekają na was m.in. park wodny, siłownia, 2 korty tenisowe i animacje.

Blisko plaży i z all inclusive. Urlop w Tunezji od 1199 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się w bliskiej odległości od typowo miejskich atrakcji. Plaża kilka kroków od hotelu, do tego wygodne all inclusive, czyli spora szansa na udany wypoczynek.

Tunezja z wygodnym all inclusive blisko plaży od 1099 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Do wyboru masz dwa 3* hotele z formułą all inclusive, czyli bez potrzeby o zamartwianie się o wydatki na miejscu. Wybierz jeden i korzystaj z ciepła i urlopowego luzu.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)