push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #sousse

Majówka w Tunezji: 4* hotel z all inclusive od 1702 zł

Wyloty do Tunezji z Katowic i Warszawy na majówkę. Hotel położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na gości czeka program animacyjny, wieczorne przedstawienia z muzyką na żywo, komfortowe pokoje oraz strefa spa & wellness.

Majówka w Tunezji: 4* Riadh Palms z all inclusive i pokojem z widokiem na morze od 1694 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Hotel położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Na gości czeka program animacyjny, wieczorne przedstawienia z muzyką na żywo, komfortowe pokoje oraz strefa spa & wellness.

Majówka w Tunezji: 4* Riadh Palms z all inclusive przy plaży od 1682 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Hotel jest jednym z najbardziej znanych w miejscowości Sousse. Oferuje 2 baseny, saunę fińską, aerobik, siatkówkę, salon fitness/siłownię i liczne udogodnienia dla najmłodszych.

Tunezja: Luksusowy 5* Iberostar Selection Diar El Andalous z all inclusive od 2142 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. Hotel znanej sieci położony jest bezpośrednio przy plaży, ok. 3 km od centrum Port El Kantaoui. Oferuje 2 baseny, siłownię, łucznictwo, saunę fińską, siatkówkę plażową, tenis stołowy i 3 korty tenisowe.

Majówka w Tunezji: all inclusive w 4* hotelu przy plaży od 1599 zł

Wyloty do Afryki z Katowic i Warszawy. 4* Riadh Palms to jeden z najbardziej znanych obiektów w Sousse. Hotel położony jest bezpośrednio przy pięknej plaży i oferuje otoczony palmami kompleks basenowy.

Last minute do Tunezji: 4* Marhaba Beach z all inclusive przy plaży za 1399 zł

Wylot do Afryki z Warszawy. Kilka kroków od hotelu znajduje się piaszczysta plaża, wyróżniona certyfikatem Błękitna Flaga. Obiekt oferuje basen, 8 kortów tenisowych, tenis stołowy, siłownię, koszykówkę, siatkówkę plażową i wiele innych udogodnień.

Tunezja last minute: Urlop w hotelu z all inclusive na 14 dni za 1279 zł

Wylot do Afryki z Katowic. Propozycja podróży nad Morze Śródziemne za atrakcyjną cenę. Obiekt znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 4 km od Sousse.

Zakończenie wakacji w Tunezji: all inclusive w hotelu przy plaży od 949 zł!

Wyloty do Tunezji z Katowic, Poznania i Warszawy. Dreams Beach położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży. Hotel oferuje basen, taras słoneczny z leżakami i klimatyzowane pokoje.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)