push notifications Nie przegap następnej okazji! Obserwuj #nursultan

Zjednoczone Emiraty Arabskie i Kazachstan w jednej podróży od 651 zł (loty)

Podróż linią lotniczą Wizz Air. Skorzystajcie z naszej oferty i odwiedźcie dwa kierunki podczas jednej wycieczki. Zobaczycie nowoczesne miasto na Półwyspie Arabskim i zapierające dech w piersiach krajobrazy Azji Środkowej.

Loty do Kazachstanu z Polski za 597 zł (kwiecień 2021-październik 2021)

Wyloty do miasta Nur-Sułtan z Warszawy PLL LOT. Dostępnych jest mnóstwo terminów na przyszły rok, w tym majówka i sezon wakacyjny w lipcu i sierpniu.

Okazja: Bezpośrednie loty do Kazachstanu z Polski za 626 zł (grudzień 2020-październik 2021)!

Wyloty do miasta Nur-Sułtan z Warszawy naszym narodowym przewoźnikiem PLL LOT. Dostępnych jest mnóstwo terminów, m.in. na ferie, majówkę i wakacje. Warto skorzystać, trudno o lepszą cenę!

Bardzo tanie wakacyjne loty do Kazachstanu z kraju UE od 143 zł!

Wyloty do Nur-Sułtan z Budapesztu w lipcu i sierpniu, dostępnych jest sporo terminów. Okazyjna cena lotów dla osób, które nie mają problemu z dostaniem się na lotnisko na Węgrzech. To najniższa cena biletów na tej trasie!

Bardzo tanie wakacyjne loty do Kazachstanu z kraju UE od 155 zł!

Wyloty do Nur-Sułtan z Budapesztu w sierpniu, dostępnych jest kilka terminów. Okazyjna cena lotów dla osób, które nie mają problemu z dostaniem się na lotnisko na Węgrzech. To chyba najniższa cena biletów na tej trasie.

Letnie przeloty do Kazachstanu za 694 zł

Wylot do Nur-Sułtan z Pragi. Wybierzcie się w niezapomnianą podróż do Azji Środkowej korzystając z tej propozycji, która jest szczególnie atrakcyjna dla mieszkańców południowej Polski.

Bardzo tanie wakacyjne loty do Kazachstanu za 338 zł!

Wyloty do Azji z Berlina. Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w podróż do Kazachstanu. Olbrzymie przestrzenie, wysokie góry, przyjaźni mieszkańcy czekają.

DOKĄD

(kraj i region)

↓ KIEDY  

(termin)

CZAS POBYTU

(na ile dni)

SKĄD

(miasto wylotu)

WYŻYWIENIE

(w cenie)

OBNIŻKI

(historia cen)

↓Nowe
↓Duże

↓ CENA  

(zł)