Luksus na Riwierze Tureckiej: 5* Limak Arcadia Sport & Resort z all inclusive od 1234 zł

Wyloty do Antalyi z Poznania, Katowic i Warszawy. Hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży, ok. 700 m od centrum Belek. Na miejscu skorzystacie z sauny fińskiej, łaźni parowej, siłowni, łucznictwa, minigolfa, kortów tenisowych i wielu innych udogodnień.

Dostępnych jest kilka terminów na listopad i grudzień. Wymagany jest test antygenowy lub PCR. Ozdrowieńcy i osoby zaszczepione (pełny cykl szczepienia na minimum 14 dni przed przylotem) są zwolnione z tego obowiązku.Misją Lastminuter.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy. Powielanie publikacji zabronione.

Podobne

Belek, Katowice, Poznań, Warszawa

Oferty wycieczek dostarczone przez naszych partnerów nie są aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z czym ceny i dostępność ofert mogą się nieznacznie różnić od aktualnych. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Dołącz do grona
ponad 170 tysięcy osób
obserwujących naszą pracę